В Умані обрали найкрасивішого філолога (ФОТО)

Конкурс грації, вроди та інтелекту – «Краса по-українськи-2016» – пройшов на факультеті української філології в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, повідомляє прес-служба ВНЗ.

Дев’ять студенток факультету української філології впродовж двох місяців старанно готувалися до конкурсу. Окрім традиційних завдань, на дівчат чекали й додаткові: учасниці відвідували майстер-класи, тренінги, театральні вистави, тематичні вечірки. Також конкурсантки брали учать у міських благодійних акціях та організували власну – «Подаруй посмішку солдату!». Ці заходи згуртовували дівчат, об’єднавши їх спільною ідеєю «Краса допоможе – Україна переможе!».

Конкурсна програма складалася з п’яти етапів, упродовж яких дівчата демонстрували свої таланти та вміння.2016-05-08_085336

Перший – вихід в етнічних костюмах. Весела українська пісня, яскраві барви суконь та щирі усмішки конкурсанток зарядили неймовірною енергетикою та налаштували усіх присутніх на гарний настрій. Творчо дівчата презентували жіночі образи з художніх творів української літератури, з якими вони себе асоціюють. Другий – конкурс візиток, де дівчата мали змогу себе презентувати. Третій – феєричний та стильний вихід конкурсанток в елегантних чорно-білих костюмах. Кульмінаційний момент конкурсу – інтелектуальний. Кожна учасниця висловлювала власну думку, демонструвала риторичні здібності, відповідаючи на запитання членів журі. Під час останнього, п’ятого етапу конкурсу талантів дівчата і співали, і танцювали, і декламували поезії, і вражали всіх присутніх акторською грою, малювали картини.

На завершення конкурсантки презентували граціозний та ніжний вихід у вечірніх сукнях.

Перемогу в конкурсі «Краса по-українськи-2016» здобула студентка І курсу 2 групи Анна Савченко.2016-05-08_085440

Фото прес-служба УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *