В Умані пішохідні доріжки стають червоними

Уже цього літа на деяких вулицях Умані «почервоніли» пішохідні переходи. Нанесення такої червоно-білої світловідбивальної розмітки зменшує можливість створення ДТП на дорогах нашого міста.  Про це кореспонденту сайту міста Умань 04744.info повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Віталій Харченко.

Про це інформує “Вичерпно”.

“Двоколірні пішохідні переходи у нашому місті розміщуються саме на тих проїжджих частинах, де спостерігається висока ймовірність дорожньо-транспортних пригод, — розповідає пан Віталій. — Зазвичай – це дороги із хорошим асфальтним покриттям, якими автомобілі «гасають» на великій швидкості”.

За словами начальника відділу ЖКГ, двоколірна розмітка наноситься також у місцях, відведених для переходу сліпих людей. Таким чином, переходячи дорогу, вони чують звуковий сигнал, що подає світлофор, а водії, в свою чергу, краще звертають увагу на яскраву «зебру».

“Червоно-білі пішохідні переходи ми наносимо спеціальною фарбою для дорожньої розмітки під назвою «TRAFFIC». Вона містить спеціальні світловідбивальні елементи, завдяки яким «зебру» добре видно не тільки вдень, а й вночі, навіть при неяскравому освітленні на великій відстані”, — продовжує Віталій Харченко.

Як стверджує Віталій Петрович, фарба, якою наноситься дорожня розмітка тримається близько півроку. В залежності від насиченості руху транспорту в різних частинах міста переходи по-різному й «зношуються». Тому в Умані оновлення пішохідних преходів відбуватиметься регулярно по всіх мікрорайонах.

Фото http://04744.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *