В Умані побудують міжнародний аеропорт

У Кабінеті міністрів України відбулася зустріч першого віце-прем’єр-міністра і міністра економіки України Степана Кубіва з інвесторами з США, на якій обговорювалася доля майбутнього міжнародного аеропорту в місті Умань. Про це в коментарі “Багнет” повідомив народний депутат Максим Поляков, який виступив організатором минулої зустрічі.

Повідомляє “Вичерпно”.

“У Кабміні пройшла вдала зустріч міністра економіки Степана Кубіва і пана Маші, який на зустріч прилетів з Нью-Йорка. Йшлося про створення на базі військового аеродрому в Умані нового міжнародного аеропорту, який буде функціонувати в цивільних і також військових цілях “, — повідомив Поляков.

За його словами, інвестори готові вкласти в проект близько 130 млн євро.

“Аеропорт в Умані логістично дуже зручний. По-перше, це центр країни, де перетинаються всі міжнародні траси, по-друге, Умань стає все привабливішою для світових паломників, також недалеко знаходиться популярна у туристів Софіївка “, — підкреслив народний депутат.

Також він звернув увагу, що міністр економіки запевнив інвесторів про повну підтримку державою цього проекту.

“Перший віце-прем’єр-міністр Кубів запевнив, що буде державна підтримка. Що буде надана будь-яка необхідна допомога, що все буде узгоджуватися в найкоротші терміни. А також, зазначу, він гарантував, що всі інвестиції пройдуть безперешкодно, а процес буде прозорим “, — заявив Максим Поляков.

Фото http://112.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *