Умань

В Умані презентували дві унікальні кінострічки, які ще не бачили навіть у Києві

Не всі кіноласощі дістаються великим містам. На фестивалі Lampa.Dоk в Умані презентували дві документальні стрічки, які ще на бачила навіть столиця, пише Вечірня Умань.

Який він кінотеатр під відкритим небом – містяни дізналися минулих вихідних. В Умань заїхав мандруючий фестиваль документального кіно «Lampa.Dоk», що протягом трьох днів, на території ДІАЗ «Стара Умань» зібрав більше сотні кіногурманів.

Одинадцять унікальних кінострічок з України та Польщі, які отримали більше 30-ти кінопремій та номінувалися на «Оскар», знайшли свого глядача в Умані.

1

«Найкращі сценарії пише саме життя, у цьому я переконалась на фестивалі документального кіно.  Нереальні історії  реальних людей захоплюють найбільше, я відчула, що з жодним із жанрів кіно немає такого близького зв’язку як з документальним, адже після  перегляду ти розумієш, що головний герой живе не по той бік екрану, а в реальному житті», – ділиться враженнями Ольга Макаренко.

2

«Кожна кінострічка захоплювала мене від першої секунди до останніх титрів. Але найбільше сподобався фільм «Острів»  – це історія луцького скульптора з дуже гарною, насиченою естетичною картинкою, яку хочеться ставити на “стоп”, перемотувати назад і передивлятися знову», – розповідає Тетяна Горяна.

3

Не усі кіноласощі дістаються великим містам, як розповідає організатор фестивалю Наталя Красильнікова:

– Зазвичай усі прем’єри презентують у столиці, а маленькі міста тільки встигають дивитися анонси або й взагалі лишаються за бортом. Тож, аби спровокувати синефільську хворобу серед місцевого населення, ми привезли стрічки українського та польського виробництва останніх трьох років – «Равлики» та «Пісня пастуха» не бачив навіть Київ.

4

Джерело: provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *