В Умані пройдуть поетичні батли

На День Незалежності до Умані з’їдуться поети із усієї України. Вони візьмуть участь у літературному батлі під час «ШіДі РіДі Fest». Переможець отримає приз, а зібрані кошти від виступів поетів передадуть на потреби добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри». Інформує “Прочерк“.

Аби взяти участь у батлах поети проходили жорсткий відбір. Заявки на участь подало більше 50 учасників. Проте до змагань пройшли лише 8.

– Такі літературні батли під час фестивалю «ШіДі РіДі» ми проводимо вдруге, – розповідає організатор змагань Юлія Похолюк. – Це прекрасна можливість для поетів заявити про себе перед великою аудиторією.

Під час батлів поети методом жеребкування вибирають собі суперників. Далі по черзі починають читати свої вірші. В цей час всі бажаючі зможуть покласти кошти для підтримки учасника. Хто більше збере грошей, той переходить в наступний тур. І так триває поки не залишиться один переможець.

– Кращий поет отримає приз – статуетку з логотипом фестивалю та сертифікат на придбання книг у «Книгарні Є», – розповідає Юлія. –  А гроші, які будуть зібрані під час змагань, передамо добровольчому медичному батальйону «Госпітальєри».

Нагадаємо, що 24 серпня в Умані пройде третій музично-мистецький фесиваль «ШіДі РіДі». На центральній площі міста працюватиме 8 локацій, дві сцени, фотозони.  Народні умільці проведуть близько 20 різних майстер-класів.

Особливими гостями свята стануть улюблений казкар всіх дітей України Сашко Лірник, письменник Василь Шкляр  та мім-театр «ІF…» із Івано-Франківська, який покаже вуличний перформанс в жанрі living statues «Козаки».

Розважатимуть гостей гурти DrymbaDaDzyga, TOLOKA, тріо «Гонта» та «AtmospheRa», повідомляють організатори дійства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *