В Умані відкрили літкафе здорового харчування (ФОТО)

В Умані в літературному кафе здорового харчування РСК «Амарант»  поєдналася їжа для тіла та «їжа» для розуму. Не дивлячись на те, що кафе відкрилося менше місяця тому, воно вже має постійних відвідувачів та шанувальників. Серед них є і відомі в місті бізнесмени, спортсмени, і навіть чиновники, пише “Вечірня Умань“.

На полицях літературного кафе здорового харчування можна знайти книги різних жанрів. Але у всіх них є одна спільна риса – вони направлені на розвиток людини як особистості у різних сферах. Кожна з них дає можливість читачу пізнати себе.

– Людина має грубе та тонке тіло. Тонке тіло – це тіло розуму, емоцій. Саме від нього залежить, як ми сприймаємо світ, – розповідає власник РСК «Амарант» Юрій Дробілко. – Тому дуже важливо слідкувати за тим, чим ми «годуємо» наш мозок. Ми часто можемо читати ту чи іншу інформацію в Інтернеті і при цьому відчувати тяжкість у серці, або відчувати розчарування, чи інші негативні емоції. Тому ми повинні розуміти, що це не та інформація, яка нам потрібна. У нашому кафе представлені книги про саморозвиток, про цінності, про лідерство, книги мудреців.12615236_1676411672629676_7937719765205191591_o

Книгу, яку  радить почитати Юрій у літературному кафе, це «Подорож додому» Радханатха Свамі. У ній описується автобіографічна історія про 17-річного хлопця, мешканця Америки, який відправився у навколосвітню подорож. Він зустрічався із Матір’ю Терезою, Далай-ламою та іншими мудрецями. У ній дуже багато є показових, цікавих історій.

Крім «їжі» для розуму, у РСК «Амарант» готують здорову їжу для тіла. Для гостей закладу шеф-повар підбирає  лише екологічно чисті та корисні продукти. Так, в меню: супи, салати, каші, панір, бобові, тофу, овочі, сухофрукти, бездріжджовий хліб, солодощі без шоколаду і цукру.

– Вченими доведено, що коли ми вживаємо м’ясо, то наповнюємо свій організм токсинами. Це достатньо вагомий аргумент, аби від нього відмовитися і почати здорово харчуватися. Натомість при приготуванні наших страв ми використовуємо овочі, фрукти, сочевицю, горох, сири, молоко.  Вони мають ті ж самі корисні властивості, що й і м’ясо, – ділиться з нами шеф-повар літературного кафе здорового харчування Олег Керпа.

Не дивлячись на те, що кафе відкрилося менше місяця тому, воно вже має постійних відвідувачів та шанувальників.  У закладі можна не лише почитати книги, а й придбати їх.

– Коли я вперше почула про нове в Умані кафе, то поставилася до нього досить скептично. Тоді я навіть і не думала, що це місце має не лише позитивну атмосферу, цікаві книги, а й дуже смачну кухню, -ділиться з нами 24-річна Оксана Батіг. – Я ніколи не любила солянку, проте коли скуштувала її в літературному кафе здорового харчування, то смаки мої дуже змінилися. Не знаю, як і з чого тут її готують, але смак у неї просто неймовірний.

Літературне кафе здорового харчування РСК «Амарант» працює щоденно із 10.00 до 22.00.  З нетерпінням чекаємо на Вас. «Амарант» – живи здорово!

Фото “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *