В Умані відкрили новий спортивний майданчик

Район ДОСи, що з кожним роком все більше розбудовується і заселяється молодими сім’ями з дітьми, довгий час  не мав облаштованого для тренувань стадіону. Перші кроки до створення спортивного майданчику зробив благодійний фонд «Воля»,  і на спільнокошт уманчан, гостей міста та підприємців  побудував  тренувальну зону на території стадіону.

Про це інформує «Вичерпно».

«Активний збір коштів тривав протягом серпня місяця, минулого року, коли під час благодійної виставки «Крізь призму об’єктива» ми розробиливелику картину майбутнього майданчика і надрукували її у вигляді пазла. Кожен відвідувач міг купити часточку за 20 грн, прикріпити її до картини, і тим самим зробити внесок у будівництво площадки. За той місяць нам вдалося зібрати 12 тисяч гривень. Далі на допомогу прийшли підприємці, які поповнили наші скриньки, ще на 5 тисяч гривень,» — розповідає Анна Слуцька, очільник благодійного фонду «Воля».

Не встиг майданчик відкритися, як його можливості вже взялася випробовувати малеча, прозвавши площадку, — маленьким спортзалом під відкритим небом.

Як зазначає Владислав Грязнов, директор Уманської ДЮСШ, що допомагав ставити майданчик, –

«Новенькі турніки стали гарним подарунком для двох сотень спортсменів, що тренуються  на стадіоні «Сокіл», та приємним сюрпризом для жителів району ДОСи і учнів школи №5,  адже одразу після пробіжки по «Софіївці»  можна позайматись на новенькій площадці недалеко від дому. Це тільки перша ластівка, і ми сподіваємось, що нашу ініціативу підхоплять інші, і незабаром такі майданчики з’являться у кожному районі міста.»

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *