В Умані відкрився перший повноцінний скейт-парк

Тепер усім любителям скейтів, роликів, веломотокросу і не тільки є де позайматися та гарно і з користю провести вільний час, повідомляє Уманський міський портал.

Відкриття скейт-парку стало можливим завдяки Уманській міській раді та, зокрема, меру міста Олександру Цебрію, а ще всім активістам та комунальним службам, які допомогли привести до ладу цей майданчик, та організації «ВелоУмань».

Майданчик ввечері освітлюється, і на ньому вже активно катає дітвора, – повідомляє «ВелоУмань».

skeytpark_3

Олександр Цебрій дякує всім, хто доклав зусиль, щоб в Умані з’явився такий чудовий скейт-парк: меценату Миколі Гордію, депутатам міської ради та ГО «ВелоУмань».

1

– Приємно бачити, що в суботній вечір діти сидять не за комп’ютерами, а катаються на скейтах та велосипедах, – зазначив він та повідомив, що найближчим часом буде споруджено огорожу та додаткове освітлення навколо скейт-парку.

Скейт-парк — спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ (так званий веломотокрос), самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може містити такі фігури, як рампи, розгінки, поручні, фанбокси, піраміди, сходинки та інші фігури для виконання трюків.

pravila

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *