В Умані відкриють Український аграрний ліцей

Відсутність якісно підготовлених молодих кадрів вже давно стала головним болем власників аграрних господарств і компаній. Адже до аграрних вищих навчальних закладів приходить молодь, яка не мотивована на результат та не хоче пов`язувати своє життя із сільськогосподарською діяльністю.  

Саме тому з метою підтримки сучасної молоді, розвитку її лідерських якостей та ініціативності, подолання її стереотипів щодо аграрного сектору України було ініційовано створення Українського аграрного ліцею як інноваційного закладу академічного типу, — пише сайт AgroNews. Заклад працює на випередження реалізації ідей реформування системи освіти і вже сьогодні втілює в життя положення нового Закону України «Про освіту», зокрема, в організації профільної середньої освіти.

Альтернативна педагогічна система, яка апробується в ліцеї, передбачає відмову від традиційних засад організації освітнього процесу. Акценти в освітній діяльності Українського аграрного ліцею зміщено в бік командної співпраці, спільного продукування й реалізації ідей. За два роки навчання ліцеїсти здобудуть не лише академічні знання, але й спробують себе як мінімум у трьох професіях у реальних умовах праці.

Впровадження нової моделі освітньої діяльності та допрофесійної підготовки в Українському аграрному ліцеї анонсується як основа створення мережі освітніх закладів по всій Україні. Для цих опорних закладів сільської місцевості ліцей стане освітнім центром впровадження інноваційних технологій.

Відкриття закладу заплановано на 6 жовтня 2017 року в Умані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *