В Умані волонтери організували свято Миколая у дитячому притулку (ФОТО)

В Умані волонтери організували свято Миколая для вихованців дитячого притулку. Напередодні свята діти писали листи Миколаю зі своїми мріями. Виконувати їх взялися дві уманчанки Надія Суха та Лілія Гребінь.  За два тижні вони зуміли реалізувати в життя півсотні дитячих бажань, пише “Вечірня Умань”.DSC_3599
Благодійна акція до дня Святого Миколая для дітей Умані стартувала з Києва. Уманчанка Надія Суха вже 10 років мешкає в столиці. Проте душа все одно тягнеться додому. Тому останні декілька років дівчина організовує благодійні акції в Умані. Допомагає їй в цьому подруга та волонтер Лілія Гребінь.
– Дитинство закінчується там, де закінчується віра в чудеса. Тому ми вирішили продовжити якомога довше цю вірю для дітей, які позбавлені батьківського тепла. В кожної дитини є бажання, яке вона тримає в серці. Ми попросили написати про них у особистому листі до Святого Миколая, – розповідає Надія Суха. – Коли ми їх читали, навіть плакали. Такими щирими та відкрити були ці послання. Діти листи розмальовували. Дехто хитрував, і писав по 2-3.
Допомагали придбати індивідуальні подарунки для дітей переважно кияни. А особливо працівники фірми, у якій працює Надія Суха. DSC_3624Старші діти просили плеєри, а малеча– м’які іграшки, ляльки. Одна дівчинка попросила пригодницькі книги. Крім бажаних дарунків, діти отримали різноманітні солодощі.
– Від проведеної роботи ми отримали величезне задоволення. Особливо, коли бачили щасливі очі дітей. Дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції, – продовжує Надія. DSC_3694
Також долучилися до волонтерської акції і студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини. Вони організували в університеті благодійний ярмарок, на виручені кошти від якого придбали для дитячого будинку декор, аби вихованцям там було ще затишніше.
Після привітань у дитячому притулку дівчата разом зі Святим Миколаєм відправилися до будинків пристарілих.
– Для наших дідусів і бабусь ми принесли необхідні для них речі. Це, звісно, солодощі – який ж День святого Миколая без них. Також передали білизну, шкарпетки, мило, шампуні  та інші засоби особистої гігієни, – розповідає Лілія Гребінь. – Їм наша увага дуже потрібна. Особливо в такий святковий день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *