В Умані запалили «Різдвяні вогні»

Різдвяні вогні уманської художниці та одеського фотографа подорожують Україною. Ще кілька тижнів тому цю виставку презентували в Одесі, а вже сьогодні у атмосферу різдвяного свята можуть поринути уманчани. В місті презентували  виставку фото та картин  «Різдвяні вогні», пише Вечірня Умань.

img_2489

“Я дуже люблю Різдво та новорічні свята, коли уся сім’я збирається в одному домі, і на ялинках запалюються вогні, – це і надихає мене творити”, – розповідає художниця Одарка Дьома-Пісна.

img_24691

Подібну виставку художниця презентувала і минулого року, цьогоріч її доповнили нові картини та близько 20-ти фоторобіт одеської фотографа Катерини Кіпер

img_2549

– Найприємніше вразило те, що всі персонажі картин не показують свого обличчя,  і ти можеш підійти до картин і уявити себе на місці тієї закоханої пари чи щасливої родини, що сидить за різдвяним столом, – ділиться враженнями директор ДІАЗ «Стара Умань» Олександр Мельничук.

img_2472

Приємним сюрпризом став розіграш фоторобіт та картин, який підготували автори виставки для своїх відвідувачів. Різдвяні полотна у своїх оселях поставлять шестеро уманчан.

img_2537

Виставка працюватиме до 27 січня, вхід вільний.

Фото http://vch-uman.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *