В Умані запрошують на презентацію календаря для підтримки бійців АТО (АНОНС)

В Умані, сьогодні, 29 грудня, о 13:00 у державному історично-архітектурному заповіднику “Стара Умань” відбудеться презентація календаря, який виготовили волонтерки у межах проекту “Дякуємо за мир”, пише “Вечірня Умань”.

На реалізацію проекту уманчанки витратили майже півроку.  Активістки по-своєму намагалися підтримати бойовий дух хлопців на фронті. Календар прикрашають фото талановитих красунь Уманщини: спортсменки, поетеси, художниці, візажисти, перукарі, фотографи, дизайнери та декоратори.

Проект «Дякуємо за мир» є соціальним. Одна  частина календарів буде передана хлопцям в зону АТО, а інша  – розповсюдиться в Умані. Гроші виручені від їх продажу буде передано для допомоги бійцям АТО.

Організаторами проекту виступили Лілія Кушніренко та Вікторія Михайлюк. Спонсори: родина Кисілів, Володимир Лаута, Володимир Гамалиця, Сергій Зозуля та інші.

– Головний наший меседж – нагадати уманчанам, що в нашій країні йде війна. І що саме зараз бійці АТО, як ніколи, потребують нашої підтримки та допомоги. А цим календарем, ми висловимо їм свою вдячність за мир над головою, – розповідає Лілія Кушніренко. – Ми впевнені, що портрети наших уманчанок будуть надихати хлопців і підтримувати їх моральний дух. Частина календарів буде подаровано хлопцям, які нині в зоні АТО, решту – містяни зможуть придбати в Умані. Гроші виручені з продажу будуть передані волонтерському штабу “До перемоги”.


Фото, відео “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *