В Умані збирають подарунки для вихованців спеціальної школи-інтернату

До Дня Св. Миколая в Умані проходить благодійна акція “Крихкі серця”. Метою акції є покращення умов перебування та розвитку Ладиженській школи-інтернату, що є спеціалізованим закладом для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку, повідомляє “Рідний Край”.

Як повідомила співорганізаторка акції уманська художниця Одарка Дьома-Пісна, з 18 по 21 грудня на території школи пройде свято за участю Одеського лялькового театру, також до дітей завітають аніматори, заплановано накрити солодкий стіл.

– Ми збираємо допомогу до цього свята, але і після свята ми також будем їздити і допомагати цій школі. Враховуючи, що там багато діток з синдромом Дауна та інвалідів, їм вкрай необхідно все для логопедичного кабінету : книги ( можна як нові так і бувші у використанні), розвиваючі ігри, все для моторики, м’ячі, футбольні, баскетбольні, маленькі, зошити з правопису як для особливих діток, так і для здорових, ігри для вивчення арифметики, кубики, дуже потрібні конструктори, всі матеріали для творчих занять: різнокольоровій папір, картон, наклейки, олівці, альбоми, пластилін, клей, та інше. Розвиваючі коврики з буквами та різними тваринами.

Також враховуючи, що багато діток бояться спати без світла, потрібні нічники , маленькі прикраватні коврики, подушки, ковдри, так як ті що є, дуже старі, покривала на ліжка. І звичайно одяг, немає значення який, новий чи бу. З 1-ого по 4-ий клас – 34 дитини, з 5-ого по 7-ий клас -26 дітей, з 8-ого по 9-тий клас – 23 дитини.

Всі подарунки можна занести в офіс «Happy party» ( критий ринок Міщанки 22 бокс) або я зможу забрати сама.” – додає співорганізаторка акції.

Фото Рідний Край

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *