В Уманській ЦРЛ відтепер можуть виконувати малоінвазивні операції на суглобах

Уманська центральна районна лікарня продовжує осучаснюватися, щоб надавати пацієнтам максимально якісні медичні послуги. Чергове поповнення – шейверна система, якою проводяться артроскопічні оперативні втручання.  Про це інформують в Уманській райдержадміністрації.

Завідуючий травматологічним відділенням Валентин Судакевич розповів, що за  рік в ЦРЛ проводиться близько півсотні операцій на суглобах. Із новим обладнанням вони стануть ще більш ефективними.

– Ми спочатку робимо невеличкий прокол у суглобі, у спеціальних точках, тоді туди заводимо камеру високої розподільчої здатності, – зазначив Валентин Судакевич. – І під контролем камери, за допомогою інструментарію проводимо таке втручання. Переваги – це скорочення терміну лікування, це можливість більш раннього відновлення працездатності і, звичайно, менший косметичний дефект, тому що ми виконуємо ці оперативні втручання через невеликий прокол, без розрізу.

Кошти на апарат виділили з районного бюджету. Загалом йдеться про 250 тисяч гривень.  Водночас місцевий меценат профінансував придбання  в лікарню нової параформалінової камери для травматологічного відділення.

Уманська центральна районна лікарня активно розвивається як у плані поповнення обладнання, так і ремонту приміщень. Так, головний лікар ЦРЛ Інна Добрянська повідомила, що наразі уже завершено капітальний ремонт даху над терапевтичним відділенням, розпочалися роботи з реконструкції зовнішніх електромереж. Очільник району Євгеній Данченко підсумував, що головний проект цього року – капітальний ремонт приміщення під ангіографічне відділення, він обійдеться у близько 16-17 млн грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *