В уманській школі триває капітальний ремонт (ФОТО)

В Уманській загальноосвітній школі №7 планують відкрити найсучасніший комп’ютерний клас. Надалі в планах створення спецкласу із поглибленим вивченням мов та стипендіями. За покращення освіти взявся народний депутат Максим Поляков, який навчався у школі №7, пише “Вечірня Умань“.

Кабінет інформатики буквально розібрали по частинках і проводять у ньому капітальний ремонт. Вже за місяць тут буде один із найсучасніших комп’ютерних класів у місті.

– У класі замінили вікна, підлогу, стіни. Будівельники готуються вмонтувати підвісну стелю. А потім будуть встановлені 15 найпотужніших комп’ютерів та сучасні шкільні меблі, -розповідає вчитель інформатики Євген Беженар. – Для нас мати такий клас, це неймовірна радість. Адже нині інформатику вивчаються школярі із 2 по 11 клас. А на комп’ютерах 2003 та 2008 років випуску, які в нас є нині, важко навчати дітей програмуванню.clas

Таким буде комп’ютерний клас у школі №7 після капітального ремонту

Директор школи Любов Матвієнко розповідає, що встановити у школі новий комп’ютерний клас запропонував народний депутат України Максим Поляков. Він є випускником цього навчального закладу.

Максим Поляков і сам працював вчителем. Тому не по чутках знає, як важливо забезпечити для школярів комфортні умови навчання

– Коли діти приходять у напівзруйнований клас, де холодно, і де комп’ютери повільно працюють, то бажання навчатися у них різко зникає. –ділиться з нами Максим Поляков. – Тому створюючи проект нового комп’ютерного класу, я думав лише про одне. Потрібно створити клас, де робочий стіл, крісло, комп’ютер в учня були кращі, ніж у нього вдома. Щоб діти хотіли і прагнули навчатися. У ремонті використовуємо лише якісні матеріали. Робимо все як для себе. Щоб через 10 років мені не було соромно зайти у даний кабінет

Максим Поляков запевняє, що на цьому не планує зупинятися. Далі в школі встановлять безкоштовний Wi-Fi. Отримати доступ до нього школярі зможуть лише після того, як вирішать головоломку або виграють партію в шахи.

Наразі нардеп веде перемовини із Міносвітою про те, аби на базі Уманської загальноосвітньої школи №7 створити окремий спеціалізований клас. У ньому учні будуть вивчати декілька мов, працювати у сучасних умовах, а кращі з них отримуватимуть стипендію.

Фото “Вечірня Умань”, dushistayasmes.blogspot.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *