Валентин Наливайченко: «Я встановлю мир і знищу корупцію в Україні. Влада буде служити вам. Я обіцяю»

Валентин Наливайченко, лідер руху «Справедливість», свою першу поїздку у статусі кандидата в Президенти України здійснив у місто Канів. Зустріч з виборцями відбулась на Чернечій горі, саме на ній похований відомий український письменник і художник Тарас Григорович Шевченко.

Саме з покладання квітів Шевченку і почався захід. Відвідав екс-голова СБУ і пам’ятник Олекси Гірника, який рівно 41 рік тому здійснив акт самоспалення на знак протесту проти русифікації України, а також на честь 60-ї річниці проголошення самостійності України Центральною Радою.

Сама прес-конференція проходила у музеї Тараса Григоровича Шевченка. На зустрічі була присутня велика кількість журналістів з різних видань Черкащини.

«Шановні друзі, я хотів би всіх привітати, і сказати, що як ми з вами і планували, як ми вам і казали, що почнемо рух в президенти з Чернечої гори, так і робимо. Сьогодні, попри морози, ми бачимо наскільки вільним, сильним, і досі не вкритим кригою є Дніпро. Для мене та і для всіх нас це є символ того, що справді Україна рухається, що справді зміни будуть. Саме з Канева, Черкаської області, я представляю свою програму, як майбутній Президент України. Чітко говорю: найголовніше, що нам потрібно мати в серці, щоб рухатись вперед – віра, що справді ми все зможемо, що справді, як і тут, ми бачимо вільне Дніпро, так будемо бачити і вільну Україну. Єдине, що чітко ми робимо, в чому я чітко переконаний, що настав час зробити так, щоб влада служила людям, щоб Президент був тою людиною, яка захищає громадянина. Президент, який живе так, як кожен українець, який відстоює ключові національні пріоритети. Для мене, як для майбутнього Президента України, ключовими пріоритетами є: захист простої людини, є зміна системи влади, щоб влада служила людям. Я вірю, ми станемо членами ЄС, членами НАТО. Україна буде рухатись вперед. Зараз хочу звернутись до кожного українця, що варто забути про зневіру і вірити в краще майбутнє. Тому кожен українець через два з половиною місяці має зробити правильний вибір», – почав він свій виступ.

Після всутпної промови до Валентина Наливайченка почали звертатися журналісти з питанням про перші його кроки на посаді президента.

«Ми підготували план для відновлення миру. Не тільки я і моя команда готували, а і наші міжнародні партнери з США і Великої Британії. Це є першим моїм головним кроком. Другою ключовою проблемою є знищення корупції. Я буду ратувати за скасування недоторканності, адже всі повинні бути рівні перед законом. Ось ці два питання є основними моїми пріоритетами».

Наступне питання поставив житель Черкащини, воно стосувалося економіки.

«Як дбайливий господар, я буду робити все, аби захистити українську землю, аби заборонити вивіз лісів. Будемо розвивати українську індустрію. Особливо оборонно-промисловий комплекс. Я кажу, коли буду Президентом, то уряд буде робити все для того, щоб процвітали українські заводи. Адже відродження промисловості означає відродження життя на нашій землі. В Україні є ключові галузі, що мають стати локомотивом економічних змін і відродженням української економіки.  Локомотив номер один: транспорт і транзит. Будемо нарешті будувати порти, мости, дороги, транспортні магістралі. Якщо мені скажуть: «грошей не вистачає», я кажу, як майбутній президент, що треба знищити корупцію, адже та влада, що є нині, на рік викрадає п’ять мільярдів доларів. А я вважаю, ці п’ять мільярдів можна вкласти в українську економіку. Не варто забувати, що ми сучасна країна, в нас одні з найкращих IT-фахівці у світі. Молоді люди, які є у нас, при мені отримають умови створення цифрової  України. Буде створено електронний уряд і держава як сервісний-центр. Будуть всі послуги для громадян України в електронному вигляді. Безкоштовно і доступно для всіх. Без черг і без хабарів. Різні послуги: зареєструвати власний бізнес, влаштувати дитину в садок, сплатити податки. Наша держава стане такою, як найкращі європейські країни. В цьому мені будуть допомагати мої естонські партнери. Разом з ними ми вже розробили програму такого електронного уряду. Це все буде зроблено заради того, щоб були зарплати, щоб були нормальні пенсії».

Розповів він і про те, як важко було зібрати кошти для висунення себе в президенти.

«Громадсько-політичний рух «Справедливість», який мене висував у кандидати, збирав кошти для цього, напевно, увесь 2017 і 2018 рік. Я вважаю, до речі, застава не обгрунтовано велика, це не зупиняє олігархів і олігархічні проекти, але для таких нових громадсько-політичних сил як ми, це справді тягар».

Валентин Наливайченко також зазначив, коли саме вирішив зробити такий важливий крок, як балотування в президенти.

«Я ухвалив рішення йти в президенти, тільки тоді, коли підготував стратегічний план дій длявирішення двох ключових національних пріоритетів: зупинити війну та знищити корупцію і повернути державу на шлях розвитку. Як тільки такий стратегічний план дій я й моя команда підготувала, я прийняв таке рішення, як йти в президенти.Тому я обіцяю, що зроблю ці дві ключові дії. Встановлю мир і знищу корупцію в нашй державі. Влада буде служити вам. Я обіцяю» – закінчив такими словами свою пресс-конференцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *