Вечори кіно відроджують в селі на Тальнівщині

Віднедавна у Соколівочці на Тальнівщині можна запросити знайомих на вечірній сеанс в кіно. Щосуботи після шести вечора вся сільська молодь, та і не тільки молодь, збираються до сільського будинку культури. Там у великому залі є натягнутий на всю стіну екран та проектор, м’які сидіння і тепла в прямому і переносному значенні атмосфера. Бажаючі можуть чаювати, кавувати та спілкуватися після перегляду фільму, інформує Вісті Черкащини.

Фільмографію веде місцевий житель Сергій Попрієнко. На початку кожного тижня він проводить на сайті села анонімне голосування за улюблений фільм. Так і обирають, що будуть дивитися. Вже в п’ятницю Сергій в соціальній мережі розсилає всім любителям кіно повідомлення із назвою кінострічки, яку демонструватиме в суботу.

– Люди приходять по різному. Влітку завжди народу багато, всі залишають свої справи і йдуть на кіносеанс. Взимку трішки менше, можливо, це пов’язано із погодними умовами, щоправда приміщення опалюється. Хочеться в такий спосіб зблизити наших людей, щоб мали спільний інтерес, – розповідає Сергій Попрієнко.

– Ми ходили на фільм цілою родиною, – каже Людмила Поліщук, – дійсно, добре провести ось так час за цікавою кінострічкою, але за роботою не завжди можна собі дозволити таку розкіш.

Фото Добрі поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *