Ведучий “Євробачення” з Черкас розповів про підготовку до конкурсу

Шок від масштабів конкурсу та уроки англійської. Як проходить підготовка до “Євробачення”, черкащанин Олександр Скічко розповів Катерині Осадчій у “Світському житті”.

Нагадаємо, невдовзі Україна прийматиме міжнародний пісенний конкурс. Олександр Скічко разом зі своїми колегами Володимиром Остапчуком та Тимуром Мірошниченком будуть його ведучими, інформує Вікка.

“Коли вперше потрапив на сцену “Євробачення” і побачив величезний зал, кількість світла і екранів, я зрозумів, що я не можу вимовити і слова. І перша думка: що ж я буду робити?”, – зізнається черкащанин.

Нараз усі троє ведучих удосконалюють англійську, адже конкурс вони вестимуть саме міжнародною мовою.

“Все перейшло на англійську. Почав дивитися все кіно вдома в оригіналі. Пішли з колегами на англійську. Таке відчуття, що ми знову в школу повернулися, бо нам задають домашнє завдання, перевіряють його виконання. Навіть з дівчиною почав говорити англійською”, – зазначає Олександр.

Оскільки вперше в історії конкурсі троє ведучих будуть хлопцями, черкащанин зізнався, що у них найчастіше запитують про сексуальну орієнтацію.

“Одне з найпопулярніших запитань: “Хто з вас гей?”. Але оскільки ми з Вовою прилаштовані і у нас є сім’ї, то найбільше питань до Тимура, який ще неодружений”, – додає Олександр.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *