Великодні дарунки бійцям АТО зібрали в Черкаському національному

Напередодні Великодня Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького підтримав ініціативу митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана та організував збір Великодніх пасок і крашанок для бійців АТО.

Про це інформує ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

“Сьогодні ми робимо ще одну добру справу — відправляємо святкові Великодні дарунки захисникам України, — дякуючи студентам та працівникам вишу, сказав ректор Олександр Черевко. — Ця скромна посилка, можливо, буде невеличкою радістю для бійців, які змушені в нелегких життєвих умовах захищати наше мирне життя від російського агресора. Вони роблять святу справу, тому в ці святкові дні не можуть поділити радість Великодня з рідними. Тож давайте вдома зі своїми родинами помолимося за їхнє здоров’я, щасливе повернення та перемогу. Миру всім нам і Україні!”

Отець Володимир Штокало розповів учасникам акції, як готуватися до Великодня, що має бути в святковому кошику, який люди несуть на освячення до церкви, а що не можна класти у нього категорично.

blank

” Головне, щоб справа, яку ми робимо, йшла від серця. Щирими мають бути наші дії, наші слова й наші думки”, — зазначив отець Володимир.

На завершення акції від вокального гурту Черкаського національного «Жива музика» прозвучало музичне побажання  «Многії літа…».

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *