Ветеранів вшанували у Черкасах (ФОТО)

Свято напередодні Дня пам’яті і примирення та 71-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для черкаських ветеранів влаштували в обласній філармонії, пише прес-служба міськради.

Як відзначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, в умовах сьогодення кожен переосмислив ціну перемоги в одному з найстрашніших воєнних лихоліть у історії людства.
– 71 рік минув відтоді, як у світі запанував такий довгоочікуваний мир. Ціна перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій, – сказав міський голова. – Дорогі ветерани, Ви – взірець для нас, молодшого покоління, та наша гордість!243326567
Під час концерту ветерана Другої світової війни Василя Поповича нагородили пам’ятною відзнакою «420 років із дня народження гетьмана Богдана-Зиновія Хмельницького».
 
Як відомо, нині в Черкасах проживає більше 400 фронтовиків, близько трьох тисяч учасників війни, 22 тисячі дітей війни (такі дані наводять ветеранські організації міста) та ще чотири ветерани, які особисто брали участь у визволенні міста в грудні 1943 року. Це – Марія Озеран, Наталія Ворона, Григорій Дубовський та Іван Шастун.
Фото прес-служби міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *