Від ідеї до бізнесу. У Черкасах відкрили безкоштовну програму для молоді “Skills Lab: власна справа”

Відкриття та презентація бізнес-проекту для молоді «Skills Lab: Власна справа» відбулася вчора, 25 червня, в прес-центрі Черкаської облдержадміністрації. Цього року програма вперше реалізовується в Черкасах за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ» і Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України та у співпраці з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром, пише Економіка сьогодення.

Програма «Skills Lab» розрахована для молоді 16-35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Черкасах та Черкаській області і готові започаткувати власну справу. Навчання триватиме 1 місяць з 25 червня до 25 липня і включає офіційне відкриття, 6 тренінгових модулів по 4 години та підсумкову презентацію бізнес-планів учасників.

Менеджерка проектів Центру «Розвиток КСВ» Юлія Болгак розпочала презентацію програми з розповіді про попередній досвід реалізації в інших містах та Український пакт заради молоді 2020:

«Минулоріч понад 150 хлопців та дівчат з 5-ти міст України стали випускниками програми та відкрили власну справу. Цього року програма вперше реалізовується в Черкасах. Ми отримали понад 60 заявок на участь, із яких обрали 30 найбільш мотивованих учасників. Було складно обрати, адже всі ідеї були дуже цікаві. Тому сподіваюся, що ця тренінгова програма допоможе вдосконалити і розвинути ваші навички та досягти успіху у власній справі».

Про розклад і тематику тренінгів, запрошених спікерів та структуру програми «Skills Lab: Власна справа», розповіла регіональна координаторка програми у Черкасах Олена Кудрявцева:

 «Мені дуже хочеться, щоб у вас були круті проекти, у яких ви зможете реалізували весь свій потенціал. З кожним мотивованим учасником ми будемо працювати у різних форматах: це і виступи успішних підприємців, бізнесменів і бузнесвумен, практичне обговорення майбутніх стартапів, робота в групах, ділові ігри, робота з бізнес-блокнотом, домашня робота над власним бізнес-проектом. Головне, щоб ваші ідеї були не лише написані на папері, а втілилися в життя, тож наше основне завдання – перетворити ваші професійні вміння та навички на успіх та дохід від власної справи».

Успішні черкаські стартапери, спікери проекту Валентин Марковський, Олександр Курявий, Анастасія Негода, Іван Іскімжі, Анна Тарапата, Світлана Семенова висловили свої мотиваційні промови, розповіли цікаві історії про досвід створення власної справи та анонсували учасникам майбутні тренінги.

На думку засновника дисконтно-бонусної мережі «Файне Місто» Валентина Марковського, бізнес має бути дуже позитивним і оптимістичним, а ще це живий механізм і кожен день у ньому з’являються нові деталі та змінні.

Майбутній спікер проекту Іван Іскімжі розповів про те, як ще під час навчання в університеті відкрив власну кав’ярню: «Свій шлях у бізнесі я також починав зі студентської лави. Зараз у Вас є шанс максимально прокачувати свої вміння. Важливо, щоб ту теорію, яку ви отримали, ви втілили на практиці!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *