Відеоендоскопічний комплекс презентовано у Золотоніські ЦРЛ (ВІДЕО)

Золотоніська ЦРЛ отримала у своє розпорядження німецький відеоендоскопічний комплексPentax EPM-3300, що покликаний на більш якісному рівні діагностувати і місцевих жителів хвороби травної системи, інформує “Золотоноша“.

Система складається з комп’ютера, відеопроцесора, монітора Sony, а також стійки з декількома видами відеограстроскопів, котрі дозволяють оцінити стан пацієнта візуально. Окремо присутня функція запису фото та відео на зовнішні носії, а також мережева передача медіа. Останню особливість золотоніські лікарі матимуть змогу використовувати для онлайн-консультацій із німецькими колегами.

Диво техніки для вітчизняних реалій з’явилося у нашому місті завдяки допомозі проекту “Українські партнерства Ерцгебірге”. Провінційний округ регіону Хемніц, що в базується в Саксонії, серйозно налаштований на двосторонню співпрацю із Золотоношею. Задля налагодження контактів та оцінки сфер майбутньої діяльності сюди приїхали волонтери згаданої організації – технічний фахівець Сільвіо Уліг та етнічна українка Леся Щербій. Також прибув уповноважений муніципалітету містечка Штольберг Марко Галер. Він, в свою чергу, ще й виступає у ролі одного з керівників компанії MWF, що займається обладнанням підприємств автоматизованими системами управління.

Фото likar.sumy.ua, відео Золотоноша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *