Генадій Зубко

Відкриття системи ЦНАПів по всій Україні до кінця 2016 року – один з головних пріоритетів Мінрегіону

Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час відвідування Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ювілейної селищної ради у рамках робочого візиту до Дніпропетровської області.

Геннадій Зубко зазначив, що ЦНАП — один з дієвих інструментів реформи децентралізації, яку впроваджує Мінрегіон. «Відкриття та робота ЦНАПів –– це та реформа, яку реально відчувають люди. І та реформа, з якою стикається постійно ледь не кожен українець. Реформи в Україні починаються зі зміни взаємовідносин між державою та громадянином. Коли громадянин стане клієнтом, а держава виконавцем – тоді ми побудуємо Європу в Україні.  ЦНАП –це реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем “руху” до бажаного результату. Крім того надання адміністративних послуг це додаткові кошти, якими наповнюватимуться місцеві бюджети», — зазначив  Геннадій Зубко.

Він повідомив, що типові проекти ЦНАПів для впровадження у територіальних громадах були напрацьовані Мінрегіоном спільно з експертами Проекту німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). «Сьогодні таких центрів працює понад 600. Відкриття системи ЦНАПів по всій Україні до кінця 2016 року – один з головних пріоритетів Мінрегіону в рамках реформи децентралізації», — наголосив Віце-прем’єр-міністр .

Нагадаємо, що сьогодні 24 травня Геннадій Зубко перебуває з робочим візитом у Дніпропетровській області.

NSV_9939-e1464087325653

Джерело: www.minregion.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *