«Відкриту ніч кіно» проведуть у Черкасах наприкінці червня

Проект «Відкрита ніч. Дубль 22» покаже свої прем’єрні короткометражні фільми у Черкасах. Це – фестиваль, який ось уже 22 роки одночасно у багатьох містах України організовує покази нових короткометражних фільмів.

Фест «Відкрита ніч. Дубль 22» пройде у ніч з 29-го на 30-те червня. Основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази й трансляції пройдуть у понад 100 локаціях по Україні та за кордоном. Цьогоріч уперше до заходу доєднаються і Черкаси.

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 22 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року. Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

– Черкаси неодноразово «подавали заявку», щоб стати потужним кінематографічним майданчиком на культурній мапі України. Проведення «Відкритої ночі» – це ще одна змога долучитися місту до світу українського сучасного кіно, перетворившись на одну ніч на великий кінотеатр просто неба, – розповідає співорганізаторка заходу у Черкасах Ірина Хорошаєва.

Детальну програму фільмів організатори обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Місцем проведення обрали площу біля ТЦ «Хрещатик-Сіті». Захід відбудеться у ніч із 29 на 30 червня. Вхід вільний.

Джерело: Діловий регіон

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *