Відома дата цьогорічного “Холодного Яру”

7-9 липня уже третій рік поспіль у селі Грушківка Кам’янського району відбудеться Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Цьогорічзахід буде ще більш масштабним, кажуть організатори.

Повідомляє “Прочерк”.

Уже найближчим часом на сторінках фестивалю в соціальних мережах «Фейсбук» та «Вконтакті» розпочнеться опитування учасників фесту. Вони зможуть «підказати» організаторам, кого хочуть бачити на музичній та гутірковій сценах фестивалю «Холодний Яр». У соцмережах організатори закликають висловлювати й інші побажання щодо події.

14 січня відбулося перше засідання оргкомітету фестивалю, на якому обговорювалося наповнення фесту. Вже традиційно, його головними частинами будуть музичні виступи, гутірки з відомими особистостями, літературна сцена та майстер-класи.

Не менш вагомою буде і спортивна складова події. Її цього року, до речі, хочуть розширити. Ймовірно, окрім міні-футболу, на фестивалі проведуть змагання з боксу та волейболу.

–Приємно, що до нашої команди приєднався відомий поет-націоналіст Юрій Руф. Минулого року він був співведучим фестивалю і так пройнявся ним, що висловив бажання нам допомогти в цьому році не лише проводити фест, а й організовувати його. Юрій має неординарне мислення та багато креативних ідей, які допоможуть нам зробити фестиваль іще яскравішим, –зазначаєголова оргкомітету Зоя Бойченко.

Організаторами фестивалю три роки поспіль є громадські організації “Національний Альянс”, “Сокіл” і “Самооборона Черкащини”. Традиційно, захід відбуватиметься за підтримки Черкаської облдержадміністрації.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *