Відома українська актриса зіграє черкаську вчительку

У мелодрамі “Катерина”, прем’єра якої відбудеться цієї суботи о 20:15 на телеканалі “1+1”, народна артистка України Наталія Сумська зіграла мати головної героїні – Марію Павлівну.

Повідомляє “Газета по-українськи”.

За сюжетом вона працює у сільській школі на Черкащині викладачем української мови та літератури. Саме героїня Сумської знайомить учнів з поемою “Катерина” та допомагає їм зрозуміти головну ідею твору.

Зйомки серіалу відбувалися цього літа у школі села Витачів на Київщині. За цей час актори встигли подружитися з місцевими викладачами та учнями, які до речі, також знялися у мелодрамі.

Наталія Сумська зізнається, що на пропозицію зіграти у “Катерині” відреагувала одразу.

“Добре, що у мелодрамі відтворили соціальну проблему села – вона болюча для молоді, котра шукає кращого життя. Це все показано в образі молодої дівчини, яка ведеться на життєві зваби, горнеться до спокус. В селі у молоді менш приваблива перспектива”, – зазначила Наталія Сумська в інтерв’ю журналу “Країна”.

Цікаво, що чоловік актриси, народний артист Анатолій Хостікоєв, зіграв у серіалі батька Катерини. Його герой є директором школи, де працює його дружина.

Фото http://gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *