Відомий співак із Черкащини розповів про таємниці свого життя

Популярний виконавець Олег Винник, що родом із Черкаської області, продовжує інтригувати прихильників своїми таємницями.   Цього разу дізнатися хоть щось про таємничого співака намагався Юрій Горбунов у рамках програми “Світське життя”, йдеться на сторінці відомого телешоу.

– Олеже, вітаю! Я перший раз в такій ролі. Точно знаю, що є частина людей в українському шоу-бізнесі, які тобі заздрять. Тому що вони не збирають таких аншлагів, не збирають палац “Україна”, не мають такої кількості гастролей та заробітків. Ти тримаєшся трохи осторонь щоу-бізнесу. Між собою люди стають кумами, ходять в гості один до одного. Я не знаю жодного, хто б дружив з Олегом Винником, хто б був у нього вдома. Ніхто не знає, яка в нього сім’я, хто дружина і чи є у нього діти.

-Ох, Юрчик, і ти туди ж!

-Ну, а як?

-В мене часу навіть для себе немає, я проводжу на колесах, тільки 120 концертів в середньому в рік. Це не говорить про те, що у мене ні з ким немає стосунків.

-З ким ти дружиш?

-Першою з нашого шоу-бізнесу я познайомився з Оленкою Вінницькою.

-При твоєму зовнішньому вигляді мусить бути час на спортзал, на догляд за собою. Де цей спортзал? Де можна побачити Олега Винника, який тягає гантелі?

-На даний момент я працюю в Берліні. В мене дуже добрий тренер, реальний, серйозно тренує. Для мене спорт – це перша чоловіча справа взагалі. Це і для голови, і для тіла. Коли чоловік займається спортом, він завжди молодий. Коли він молодий, він завзятий і потрібний. Спорт для мене, як їжа. Що стосується форми, то, напевно, показати ще не час.

-Так, напевно, ще не час, як й показати дружину, дітей, якщо вони є.

-Ну, дитячі садки я не буду показувати.

-Але вони є?

-Декілька є.

-Це вже ми хоч про щось поговорили. А якщо до тебе звернеться будь-яка компанія, скажуть: “Олеже, ми дивимося на ваше волосся, чи можете ви стати обличчям нашої компанії”? Ти погодишся?

-Ти знаєш, якщо буде такий класний шампунь, кращий за яйце і оцет яблучний…

-Ти народні методи згадуєш?

-Мама навчила.

-То ти погодишся?

-Погоджусь.

Фото http://svitske.1plus1.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *