Відпочинок без виїзду з міста

Відпустку можна вдало провести, не покидаючи свого міста. Головне – змінити звичайний розпорядок дня і дозволити собі робити все, що захочеться. Про це розповіла Марія Любаха, психолог із Черкас.

Про пише “Газета по-українськи”.

“Є кілька способів вдало почати відпустку. Перш за все – записатися на масаж. Потім прийняти соляну ванну, послухати медитацію. Схожі завдання розписані протягом дня. Кожну годину щось робити. Головне – нові відчуття”, – говорить психолог.

Активний відпочинок не обов’язковий, якщо людина цього не любить.

“Однак добре пройтися вулицями. Якщо ви щодня на машині – покатайтеся в автобусі чи тролейбусі. Або проїдьте у сусіднє місто, кілометрів за 30. Під час руху згорають гормони стресу”.

Спробуйте зрозуміти, від чого ви втомилися. Напишіть “Що хочу встигнути за відпустку?” На день слід запланувати десять завдань. Перші три речі, що будуть у списку, – найважливіші. Однак дуже навантажувати себе не варто.

На відпочинку не можна собі нічого забороняти, вважає Марія Любаха. Скажіть: “Я заслуговую на цей тиждень відпочинку і робитиму все, що захочу”.

“Коли ми згадуємо свої відпустки, то забуваємо, скільки відпочивали, влітку чи взимку це було, і скільки витратили грошей. Запам’ятовуються тільки емоції. Багато бізнесменів відпочинок витрачають на пошук нових ідей. У дорогу, наприклад, беруть якийсь журнал. Кажуть: “З подорожей і журналів черпаємо хоч якусь нову ідею. Потім це допомагає заробити гроші”, – радить експерт.

 Фото vk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *