Відреставроване погруддя Тараса Шевченка відкрили на Шполянщині (ФОТО)

На Шполянщині у селі Лозуватка з нагоди вшанування 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відкрили погруддя Тарасу Шевченку.  Багато Тарасових віршів та пісень прозвучали на заході. Славнозвісний «Реве та стогне Дніпр широкий…» співали всі присутні. 

Про це повідомляють у прес-служба Шполянської РДА. 

– Всі ви погоджуєтеся з тим, що символом вольності, незалежності, єдності українського народу є саме Тарас Григорович Шевченко, – сказав голова РДА Володимир Потапенко. – Його образ та Кобзар присутній у кожній родині. Навіть за її межами, особливо в Канаді, де найбільша за чисельністю українська діаспора, шанують нашого генія.blank

– Шевченкове поетичне слово стало поштовхом до боротьби за незалежність багатьох поколінь, – наголосив сільський голова Станіслав Бойко. –  Тому наш народ завдячує йому. Жоден мітинг чи протест який виникав в Україні не обійшовсь без пророчих слів поета. І. сьогодні, велика вдячність спонсорам, всім небайдужим людям хто допоміг у реставрації та встановленні погруддя. Це як символ, який буде надихати патріотизмом наших нащадків, підкреслив він.

Додамо, що в населених пунктах району налічується шість погрудь Великого Кобзаря. Саме два з них у Лозуватці.

Фото з сайту Шполянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *