Відсьогодні в Україні змінилися правила прописки

Відсьогодні в Україні змінилися правила прописки. Тепер цим займатимуться місцеві виконавчі органи – міські, селищні та сільські ради. У великих містах для прописки слід звертатися в центри надання адміністративних послуг. Нові правила реєстрації місця проживання опубліковані на урядовому порталі, інформує gazeta.ua.

Загальна процедура реєстрації та документи, які необхідно додати до заяви, не змінилися.

Для реєстрації місця проживання особа або її представник подає:

1) заяву;

2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

3) квитанцію про сплату адміністративного збору;

4) документи, що підтверджують: – право на проживання в житлі (наприклад, ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди),

5) військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

6) заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи (в разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

Громадянам, які не збираються переїжджати на інше місця проживання хвилюватися не потрібно. Старий штамп про прописку в паспорті залишається дійсним.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів затвердив правила реєстрації місця проживання та порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічний реєстр.

Фото podrobnosti.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *