Відтепер черкащани можуть слідкувати за діяльністю Верховної Ради у соцмережах

Верховна Рада активізує свою присутність у соцмережах. У рамках програми модернізації парламенту ВР України активізує свою присутність у світових соціальних мережах – Facebook, Twitter, Google+ та Instagram, пише “Чесно“.
– Наша мета – перетворити офіційні сторінки парламенту у соціальних мережах на майданчики інформування, спілкування та обміну думками між громадянами та вищим законодавчим органом країни, – йдеться в повідомленні парламенту.

Прес-служба ВР зазначає, що відтепер оперативні, актуальні та достовірні новини про роботу парламенту будуть доступні кожному користувачу соціальних мереж.

– Це інформаційні повідомлення про хід пленарних засідань, аналіз найважливіших законодавчих актів, позиції провідних політичних сил, міжнародні відносини парламенту, висвітлення змін, що відбуваються в організації його роботи, актуальні інтерв′ю. Новий формат спілкування допоможе журналістам, громадським активістам та усім громадянам України краще зорієнтуватися у повсякденній діяльності Верховної Ради та отримати необхідну інформацію, – переконані в прес-службі парламенту.

Сторінка у Facebook
Сторінка у Twitter
Сторінка у Instagram
Сторінка у Google+

Фото espreso.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *