Відтепер у Черкасах можна прокататись на гіробордах

У Черкасах на перехресті вулиці Смілянської і Хрещатик відкрили парк, де можна покататися на гіробордах (механічна платформа на двох колесах, яка рухається залежно від положення тіла людини. – Gazeta.ua). 10 хвилин розваги коштує 25 гривень. Подібні гіропарки в Україні є у великих туристичних містах – Києві, Одесі, Харкові.

Про це інформує “Газета по-українськи”.

715252_2_w_1000

“Раніше такої розваги у місті не було. За 10 хвилин беремо 25 гривень. Орієнтуємося на молодь. Поки не багато клієнтів – люди у відпустках. Кожного дня приходить близько 10 людей – це нормально. Але хотілося б більше”, – говорить Максим Яременко, власник парку гіробордів у Черкасах.

715252_3_w_1000

Вартість одного гіроборду від 6 до 15 тисяч гривень. Відрізняються розміром коліс. Найменші беруть для дітей або щоб їздити у приміщеннях, найбільші – щоб кататися багато і на вулиці. Один пристрій важить близько 14 кілограмів.

715252_4_w_1000

“Перші два місяці люди не розуміли, що це і як працює. Я кожному показував, катався по магазину. Потім відкрили парк, щоб люди могли спробувати поїздити і надумали купити. Рекламуємо роздачею флаєрів і є один великий біг-борд. Клієнти викладають у соцмережах фото із парку. Сьогодні гіроборди – це модно, а наступного року зроблять щось нове. Це тимчасова розвага, яка зараз поширена у всьому світі”, – розповідає підприємець.

Гіроборд дуже травмонебезпечний, не розрахований для поїздок на великі відстані і не пристосований для бездоріжжя, зазначає Яременко.

Фото http://gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *