Військова частина в Золотоноші відзначає 55-річний ювілей

Про це повідомив у своєму фейсбуці помічник народного депутата України, голова громадської організації “Форум розвитку Черкащини” Микола Калашник.

“Від імені народного депутата Владислава Голуба та від себе особисто мав честь поздоровити Війскову частину А1402 що базується в місті Золотоноша з 55 річницею з дня створення” – пише Микола Калашник..

Збройні сили України є одні із основоположних стовпів на яких тримаються основні ознаки державності – суверенність, соборність і цілістність. Ця війскова частина є структурною одиницею нашої звитяжної армії. Завдяки цим хлопцям над нашою головою не літають ворожі літаки, вони тримають цю оборону для нас.

“Я низько вклонився їм за той щоденний подвиг що Вони роблять для своєї країни, вшанував пам’ять тих хто відддав життя виконуючи свій війсковий обов’язок і висловив шану їхнім родинам” – повідомляє голова організації..

14440740_657693884397439_8292600873873138702_n

З нагоди такого чудового свята від народного депутата Голуба Владислава Володимировича та від ГО ФОРУМ РОЗВИТКУ ЧЕРКАЩИНИ подарували принтер для великоформатної печаті – повідомив Микола Ігоревич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *