Вихованці Золотоніської музичної школи показали себе на міжнародному фестивалі “Штурм” (ФОТО)

Вихідними у черкаському будинку культури «Дружба народів» відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм – 2016». Змагалися конкурсанти в образотворчому та театральному мистецтві, хореографії, інструментальному жанрі та вокалі. У кожного учасника була можливість показати себе та свій талант з найкращого боку, пише “Золотоноша як на долоні”.

Не залишилась осторонь такого дійства і Золотоніська музична школа, представивши на конкурсі чотири хореографічних номери. Викладачі студії «Акварель» Анна Петренко таВікторія Кошіль зібрали на виступи аж 28 дітей. Кропітка робота та регулярні тренування принесли свої результати – ніхто не залишився без нагород.

штурм

Перше місце посіли 9-річні Ілона  Шарапова та Максим Куторей. Вони виконали італійський народний танець «Тарантелла». Квік-степ «Побачення» 11-річної Юлії Кошіль та 13-річного Максима Кириченка отримав друге місце.

штурм

Найменші учасники від Золотоноші, а втім, і з-поміж усіх конкурсантів, посіли почесне третє місце у категорії «Малюки». Третє місце виборов і ансамбль змішаної вікової групи.

Штурм [870_650]

Безсумнівно, талановиті золотоніські діти гідно представили своє місто та своїх керівників.

штурм [870_650]

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *