Віталій Ільченко: «Черкаський Дніпро-Академія Білозір’я» отримає потужний імпульс для сучасного розвитку»

Почесний президент «Об’єднаного футбольного клубу територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро-Академія Білозір’я» Віталій Ільченко – про подальші шляхи розвитку футбольного клубу, відомого як «Черкаський Дніпро».

– Із розумінням тієї честі та відповідальності, яка мені випала хочу зазначити: ми свідомо вирішили підтримати цей клуб у досить нелегкий для нього час, – зазначив засновник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко. – Системно підтримуючи розвиток спорту, молодіжної політики та родинних цінностей, ми не могли залишатися байдужими до долі цього спортивного символу Черкас. Говорячи про майбутнє «Черкаський Дніпро-Академія Білозір’я», маю на увазі не лише фінансову підтримку клубу. Уже сьогодні ми працюємо над підбором фахівців, здатних запропонувати проект розвитку клубу у відповідності до сучасних вимог та тенденцій розвитку футбольного клубу. Головне завдання – дати потужний імпульс розвитку клубу, згуртувати його вболівальників та відродити у них інтерес до життя і успіхів оновленого черкаського «Дніпра».

Відтак, уже найближчим часом ми плануємо відкриті зустрічі та консультації з ініціативними групами та лідерами футбольної галузі – і формування групи професіоналів, що і вдихнуть нове життя в улюблений черкащанами футбольний клуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *