Влада Черкас готова задовольнити інтереси мітингуючих на Казбеті

У Черкаській міській раді відреагували на мітинг проти закриття ринку, який сьогодні влаштували жителі мікрорайону “Казбет. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

Інформує “0472.ua”.

Нагадаємо, крім організованого мітингу, люди перекрили відрізок бульвару Шевченка від вулиці Університетської до Івана Франка.

За словами Геннадія Шевченка, раніше земля перебувала у приватних руках підприємця. Пізніше він її продав власникам місцевого магазину. Останні купили цю територію, аби закрити ринок і облаштувати свою базу розміщення продуктів.

“Раніше люди не помічали, що тут дерибанили землю? Є певна складна ситуація навколо ринку на “Казбеті”. Треба врахувати інтереси всіх. Проте у людей вихід завжди один – перекривати вулиці і кричати. До того ж, громаду цікавить тільки те, що їм не подобається. А нічого, що продавці, які там збували свою продукцію, навіть не є підприємцями. І хто там сам вирощує продукцію? Це перекупники торгують”, – сказав Геннадій Шевченко.

Він додав, що є пропозиція перенести ринок на земельну ділянку біля дев’ятиповерхівки. Однак, тоді вийдуть мешканці цього будинку і організують ще один мітинг.

Найближчим часом міська влада розбиратиметься у конфліктній ситуації, щоб задовольнити інтереси всіх.

Фото http://region.unn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *