ВНЗ Черкащини перевірили на дотримання вимог охорони праці

У лютому 2017 року фахівці Управління Держпраці у Черкаській області провели планову перевірку дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці в Уманському національному університеті садівництва та його структурних підрозділах: Агротехнічному коледжі м. Умань, Тальянківському агротехнічному коледжі, Тальнівському будівельно-економічному коледжі, Шевченківському коледжі, Городищенському коледжі, Чигиринському економіко-правовому коледжі.

Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Управління Держпраці у Черкаській області.

Під час планової перевірки видано 18 обов’язкових до виконання приписів, в яких зафіксовано 213 порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

З метою роз’яснення змін до чинного законодавства під час підведення підсумків перевірки для керівників навчальних закладів було проведено семінар. Головний державний інспектор Ірина Вержановська проінформувала про вимоги щодо дотримання вимог законодавства про працю при зміні в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників. Учасників семінару ознайомлено з Законом України від 06.12.2016 № 1774 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Вимоги до проведення медичних оглядів працівників до керівників довела державний інспектор відділу з гігієни праці Руслана Зубрицька. Фахівець Управління Держпраці у Черкаській області Галина Дяченко проінформувала про порядок проведення атестації робочих місць.

Голова комісії головний державний інспектор Микола Горошко наголосив:

«У зв’язку з виявленими порушеннями ректора та керівників структурних підрозділів попереджено про необхідність негайної зупинки обладнання, що становить загрозу життю працівників (устаткування підвищеної небезпеки). Працівникам, що не пройшли перевірку знань з питань охорони праці та періодичний медичний огляд, заборонено виконувати лісосічні роботи. До керівників структурних підрозділів навчального закладу доведено вимоги про порядок отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки».

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто дві посадові особи.

Фото http://www.panoramio.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *