Волонтери з Черкащини шукають нових господарів для безпритульного песика (ФОТО)

У Смілі для створення будинку для безпритульним собак виділили 159 кв. м. Про це повідомила виданню “Юрова Гора” керівник  міської громадської організації “Чотири лапи” Юлія Данильченко.

246На її прохання міська влада надала волонтерам частину колишньої будівлі хлораторного комплексу очисних споруд за адресою Мазура, 53а. Фактично притулок функціонує за рахунок волонтерів, які тісно співпрацюють із своїми черкаськими колегами.

Зокрема, з проханням влаштувати диво для малого чотирилапого звернулась черкаська журналістка і зоозахисниця Ірина Васюра у Facebook.

– Друзі, знайомтеся! Це Марго – цуценя, якому пощастило вижити після масового цькування собак у Смілі. Власне, під час зйомок про цей жах і побачила це вухате диво. Зараз собака живе в будці у дворі висоток, є добрі люди, які його годують, але також залишається загроза чергового цькування (цього разу загинула мама пса). Потрібно дуже швидко знайти йому хороші ручки і затишний будинок. Собака неймовірно контактний, розумний і чарівний. Я вірю, що завдяки репостам звершиться ще одне передноворічне диво і Марго зустріне свята з новими господарями. Кому сподобалася собака – телефонуйте Марині 063-141-41-22 (куратор собаки у Смілі). А я за необхідності допоможу з оплатою стерилізації цуценя, – написала Ірина.

Фото “Юрова Гора”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *