вом жінкам із Звенигородщини присвоїли звання «Мати – героїня»

Президент присвоїв високе звання «Мати – героїня» двом багатодітним матерям Звенигородського району. Вчора їм вручили заслужені нагороди. Цю приємну місію виконав голова райдержадміністрації Василь Довбуш, повідомляють у Звенигородській РДА.

Інформує Черкаська ОДА,

Посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня» отримали: мати шістьох дітей, жителька Стецівки Тетяна Олексіївна Желавська, яка ще виховує одну дитину під опікою і одну дитину прийомну, та жителька Юрківки Катерина Іванівна Кобко, яка народила та виховала п’ятьох дітей.

Тетяна Олексіївна,1970 року народження, – людина з активною життєвою позицією, відповідальна, працьовита, щира, чуйна, лагідна мати та дружина. Виховує дітей у злагоді, любові, взаємоповазі та обов’язку перед сім’єю, людьми, державою.

Катерина Іванівна, 1929 року народження, – турботлива, уважна, дбайлива мати. Виховала дітей на власному прикладі в праці, любові, взаємоповазі. Дбала про сприятливі умови для їх розвитку, здобуття освіти та професії за покликанням. Неодноразово нагороджувалась грамотами, подяками, цінними подарунками.

DSC00029Крім того, за збереження сімейних цінностей, відповідальне батьківство, материнську самовідданість жінки нагороджені Подякою районної державної адміністрації.

” Кожен з нас розуміє, що немає нічого дорожчого рідного дому, з якого черпаємо добро, тепло, мудрість і ніжність від найдорожчої людини – матері, – наголосив Василь Миколайович. – Відзначення багатодітних матерів званням  «Мати-героїня» – маленька вдячність жінкам від держави і від усієї звенигородської громади”.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *