Вперше засідання Черкаської облради транслювалося онлайн

Вперше засідання президії транслювалося в он-лайн-режимі на офіційному сайті обласної ради, пише прес-служба Черкаської облради.

На початку члени президії обговорили і підтримали проекти рішень двох обласних програм: охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки та цільової програми забезпечення підготовки (перепідготовки) та безперервного професійного розвитку медичних кадрів на 2016-2020 роки.

Президія підтримала також проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік, потреба в яких виникла в міжсесійний період. Інформувала про них директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталя Кравченко.

Окремо було розглянуто питання щодо реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Черкаський край» та редакції газети «Черкаський край», засновником яких є Черкаська обласна рада, згідно законодавства про роздержавлення державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та відповідно внесення змін до рішення обласної ради від 21.06.2013 №23-15/VI.

Фото provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *