Всесвітньо відомий фонд “Four Paws International” допоміг 3 районам Черкащини вирішити питання безпритульних тварин

За місяць роботи на Черкащині ТОВ «Чотири Лапи Україна» стерилізувало і вакцинувало проти сказу майже 300 бездомних собак, чим упередило появу сотень нових безпритульних тварин.

За словами директорки ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександри Лісчишиної, представники Міжнародного благодійного фонду “Four Paws International” стерилізували та вакцинували проти сказу 74 безпритульних тварини у м. Монастирище, 116 – у Христинівці та 92 – у Жашкові. Саме такий метод регулювання чисельності безпритульних тварин – як позбавлення їх можливості розмножуватися після стерилізації – на сьогодні є єдиним дозволеним в Україні та доведено ефективним методом вирішення питання безконтрольного розмноження вуличних тварин.  Крім того, цих тварин вакциновано проти сказу, що є дієвим   засобом профілактики поширення цієї хвороби.

– В усіх населених пунктах, де ми працювали, влада виявляла максимальне сприяння, а люди активно долучалися до процесу, допомагаючи у відлові тварин, приводячи  тварин, що перебувають у них під опікою, – констатує директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина.

Як відомо, Черкащина є єдиним регіоном України, де діє обласна програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. У її рамках, цьогоріч Золотоноша вакцинувала проти сказу і стерилізувала 20 бездомних тварин, Звенигородка – 55.

До проведення таких же, вкрай актуальних саме навесні, робіт наразі готуються Шпола, Маньківка, Городище, Кам’янка, Канів, Сміла, Ватутіне, Корсунь, Чигирин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *