Всесвітній день доброти зібрав допомоги на 6 тисяч гривень для безпритульних тварин Черкащини

27 листопада увесь світ відзначав День доброти, що в Україні отримав назву Щедрого Вівторка. Завдяки благодійній допомозі, приуроченій до цього дня, у школах області буде  проведено масштабну просвітницьку акцію, що навчатиме дітей з добротою і відповідальністю ставитися до тварин.

– Завдяки допомозі благодійного фонду «Урожай-громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай» (що входить до групи МХП), ми розробили і виготовили серію плакатів, які максимально доступно розповідають дітям, що тварини потребують нашої турботи – та як правильно за ними доглядати. Пояснюють, що насправді чекає на вулиці кошенят та цуценят, виставлених туди із надією, що «хтось» їх розбере. Навчають дитину тому, що від кожного її учинку залежить, у якому саме світі вона житиме – і що вона сама є добротою цього світу. І ми сподіваємось, що завдяки цьому, тварини менше страждатимуть від людської жорстокості, не ставатимуть безпритульними і не гинутимуть на вулицях на очах у тих же дітей, – зазначає президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька. – За сприяння Департаменту освіти та науки  Черкаської ОДА, серію плакатів буде поширено у всіх школах області. Так само, завдяки допомозі БФ «Урожай-громаді», буде виготовлено плакати, що закликають людей гуманніше ставитися до тварин, пояснюючи, які саме дії є жорстоким ставленням, і яке покарання за це передбачено Кримінальним кодексом України.

До Всесвітнього дня доброти вдалося зібрати кошти і на безпосередню допомогу безпритульним тваринам. Завдяки сприянню колективу Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» (на чолі з Анатолієм Нужним), доброчинності Олександра Радуцького та Олексія Шашлюка, було придбано 5 мішків корму для харчування тварин, яких волонтери БФ «Життя» забирають із вулиць, лікують та знаходять для них дім.

Наразі у вишах Черкащини також стартувала акція «Подаруй мені зиму» – у рамках якої    проводяться уроки доброти та благодійні збори на допомогу тваринам, що   взимку особливо потребують їжі і справжнього дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *