Вихованці Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра» отримали подарунки

Сучасне обладнання та солодощі отримали напередодні Дня святого Миколая вихованці Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра», інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Цьогоріч заклад відзначає і своє 20-річчя. Тож сюди завітали представники обласної влади, територіальних підрозділів, громадських організацій та АТОвці, аби привітати викладачів та учнів. Останні натомість продемонстрували гостям свої уміння.

– Ви – надзвичайно талановиті, наділені особливими здібностями, – мовив до дітей перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – У цьому ми щойно переконалися. Як ви знаєте, у День святого Миколая є янголи, які допомагають робити добрі справи. А справжніми янголами цього закладу є його колектив, котрий докладає максимум зусиль для розвитку та навчання своїх вихованців. І ми бачимо результат. Ось нещодавно передали бійцям 2-го танкового батальйону на схід прапор із відбитками долоньок та створені руками тутешньої малечі янголятка. І вони неабияк розчулили хлопців.

Віталій Володимирович побажав працівникам та дітям подальших успіхів, тепла сердець і радості в житті. І передав від обласної влади мультимедійні дошки й музичний центр. До вітань долучилися також начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, також працівники інших структур, подарувавши техніку, розвиваючі ігрові набори, солодощі.

Водночас керівниця закладу Ірина Зганяйко розповіла гостям про їхні досягнення, зокрема й про впроваджені новації, – як у методиці викладання, що допомагають малечі з порушеннями слуху адаптуватися та інтегруватися в суспільство, так і в самому приміщенні, що показали гостям. Каже: намагаються створити в закладі максимально комфортні умови, аби діти від малого до найстаршого відчували себе, як удома, вчилися упевненості в собі та можливості удосконалювати власні вміння

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *