Вийшов новий статистичний збірник регіонального розвитку Черкащини за 2015 рік

Головне управління статистики у Черкаській області пропонує користувачам статистичної інформації чергове видання статистичний збірник «Регіональний розвиток Черкаської області за 2015 рік».

Про це інформує “Економіка сьогодення”.

Статистичний збірник містить широкий спектр статистичних показників про соціально-економічний стан районів, міст обласного підпорядкування у 2015 році порівняно з попередніми роками, що дає можливість здійснити всебічний аналіз та оцінити внесок кожного регіону в економіку області. Наведені у динаміці за 2005, 2010–2015 роки показники дозволяють відстежити динаміку структурних змін в економіці і соціальній сфері кожного регіону.

Збірник сформовано за сферами суспільного життя та економічного розвитку регіонів області: населення, ринок праці, населені пункти та житло, освіта, соціальний захист, культура та відпочинок, правопорушення та злочинність, природні ресурси та охорона навколишнього середовища, енергетика, промисловість, сільське, лісове та рибне господарство, будівництво, капітальні інвестиції, транспорт і зв‘язок, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня торгівля, послуги, діяльність підприємств.

Видання може зацікавити не тільки фахівців, але й широке коло користувачів, які потребують об’єктивної, науково-обґрунтованої інформації щодо процесів, які відбуваються в соціально-економічній сфері регіонів Черкащини. Інформацію збірника можна використати для планування та управління діяльністю, для оцінки й аналізу роботи різних галузей економіки.

Замовити збірник (у паперовому вигляді, на електронних носіях) можна безпосередньо в Головному управлінні статистики (кімн.702) або надіслати запит (www.ck.ukrstat.gov.ua/Замовлення статистичної інформації) поштою, факсом або на електронну адресу за реквізитами: 18016, м.Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 39, тел. (0472) 36-16-75, gustat@ck.ukrstat.gov.ua. За довідками звертатись за телефоном 36-16-93.

Фото http://farmaforall.ru/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *