Викладачів вишів, що випускають вчителів початкових класів, тренували за новими стандартами

Триденний навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти організували на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Участь у навчанні взяли викладачі Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка та методисти методичних кабінетів районних відділів освіти.

Прес-служба Черкаського обласного інституту післяжипломної освіти педагогічних працівників.

«Викладачі, які готують вчителів початкових класів, мають розумітися на особливостях нового стандарту, володіти новітніми техніками та методиками, аби навчати вже сучасних вчителів. Саме тому проводимо тренінги не лише для вчителів-практиків, але й для викладачів вишів», – говорять організатори.

Тренери Людмила Добровольська та Вікторія Чорновіл представили проект Державного стандарту початкової загальної освіти та модельні навчальні програми, розглянули їх особливості.

Учасники познайомилися із методикою проведення практики «Ранкова зустріч», сучасними підходами організації освітнього середовища в початковій школі; практиками інтегрованого навчання, плануванням тематичного дня, тижня, організацією роботи з батьками першокласників, порівнювали особливості традиційного предметного та інтегрованого навчання, на основі інтелект-карти моделювали плани тематичного дня та тематичного тижня. Учасники активно розробляли цікаві завдання для учнів першого класу з використанням різних нестандартних предметів.

«Враховуючи,що ми готуємо студентів до роботи в Новій українській школі, перш за все самі опанували новими термінами, формами, видами діяльності і будемо впроваджувати їх на методиках і готувати сучасного вчителя», – зазначили учасники тренінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *