Виконавчий комітет затвердив у новій редакції умови тимчасового договору про відновлення пасажирських перевезень

Як результат – в Черкасах відновлює роботу приватний громадський транспорт. Вартість проїзду в маршрутках нині становитиме 4 гривні, пише Черкаська міськрада.

Так, приватники погодилися перевозити за власний рахунок 15 пільгових категорій, серед яких діти з малозабезпечених сімей.

Утім, за умови наявності оформлення проїзного квитка. Разом із тим, для черкаських школярів продаватимуть проїзні квитки вартістю 120 гривень у місяць.

Як пояснила заступник міського голови Людмила Бордунос, термін дії таких угод із перевізниками становитиме три місяці.

– Ці угоди ми укладатимемо з перевізниками лише на ті маршрути, які вони обслуговували раніше, – розповіла вона. – Але не пізніше ніж до проведення нового конкурсу. Якщо його проведуть за півтора місяці, ці договори втрачають чинність.

– Для усіх нас це складне й компромісне рішення. Ми робимо ці дії для того, щоб жителям було зручно пересуватися містом, – прокоментував заступник міського голови Юрій Ботнар. – Ми в жодному разі не відмовляємося від проведення транспортної реформи.

Більше з тим – ми намітили “дорожню карту” і домовилися йти спільно з перевізниками. Уже нині перевізники готові до інформування про чіткий графік руху, аби містяни точно знали, у який час та на якій зупинці чекати той чи інший маршрут.

Юрій Ботнар подякував перевізникам за те, що останні пішли назустріч та взяли на себе соціальне навантаження.

– Сподіваюся, підписання таких угод дозволить нам уже завтра побачити всі автобуси на своїх рейсах та якомога швидше налагодити перевезення, – коментує він. – І далі крокувати транспортною реформою. Бо далі в нас конкурс, далі в нас введення систем gps-моніторингу та системи електронної оплати проїзду.

У тому, що влада з перевізниками порозумілися, запевнила й представниця цього бізнесу Олена Куниця.

– Ми беремо на себе всі зобов’язання, прописані в цій угоді. І дійсно ми разом будемо працювати над транспортною реформою, – сказала вона.

Водночас, міський голова Анатолій Бондаренко анонсував проведення, 19 листопада, ще одного засідання виконавчого комітету. Тоді, каже, мають розглянути питання підвищення вартості квитка до 5 гривень.

Фото Громадське Черкаси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *