Виконком не підтримав здорожчання проїзду в маршрутках

Виконавчий комітет не підтримав проект рішення про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті із трьох до чотирьох гривень. За проголосували лише четверо членів виконкому, решта – утрималися або проголосували проти.

Повідомляє “ІнфоМіст”.

” Ще у квітні 2015 року автоперевізники зверталися до нас про підвищення тарифу до 4 грн. Тоді було ухвалено рішення про підвищення тарифу до 3 грн. Оскільки тоді регуляторна процедура на 4 грн вже була проведена, повторне проходження процедури непотрібно”, – пояснила чиновниця департаменту економіки та розвитку Людмила Гуріненко.

Проти підвищення плати на проїзд виступили заступник міського голови Ігор Коломоєць і члени виконкому Дмитро Кухарчук та Роман Ганзевич. Зокрема, вони обурились, що перевізники не виконують своїх зобов’язань якісно, не дослухаютьсядо рішень виконкому. Зокрема, це стосується рішення виконкому про заборону музики у громадському транспорті.

“Я хочуть бачити безпечний проїзд, щоб людям було комфортно. Щоб не було ліками, не було музики”, – обурився Коломоєць.

“Наші працівники що – не люди? Ми – не черкащани, не виборці, бидло якесь? Є закон, згідно з яким мінімалка з січня має бути 3200. Ви вважаєте, що в нас легка праця? Люди, щоб щось заробити, працюють по 25 днів на місяць, встають рано-вранці”, – обурився натомість перевізник Володимир Соломенний.

Соломенний також акцентував увагу на тому, що в багатьох районах вартість проїзду вже зросла, а якість перевезень у Черкасах – одна з кращих в Україні. Він також зазначив, що в разі, якщо мерія не підвищить проїзд, перевізники будуть змушені зупинити роботу.

Директор автобусного парку Олега Куниця заявила, що перевізники приносять до бюджету міста по кілька мільйонів на рік, перевозять власним ресурсом низку пільгових категорій.

“Лякати нема чим. Але на нашому підприємстві я буду змушена звільнити, як мінімум, 60 осіб. Я буду вимушена перереєструвати підприємство в район, область, де воно стане хорошою підпіркою”, – пригрозили Куниця.

Фото http://infomist.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *