bord

Виконком зробив перший крок на шляху боротьби з незаконними ТС та рекламними щитами

Виконком затвердив Програму впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2016-2020 роки.

Спочатку програму планувалося затвердити тільки на один рік, проте заступник міського голови Сергій Гура запропонував продовжити її до 2020 року.

За словами начальника управління інспектування Олександра Давиденка це лише перший крок на шляху впорядкування міського простору. Тепер цю програму мають винести на сесію міської ради, потім мають внести зміни до бюджету на її фінансування і тільки після цього відповідальні особи зможуть приступити до демонтажу незаконних споруд.

— Було б все набагато швидше, якби послухали мене, і відразу запланували в бюджеті на це гроші. А тепер цей процес може затягнутися надовго, — сказав Олександр Давиденко у коментарі виданню «Вичерпно».  — І ще у мене великі сумніви, що депутати на сесії приймуть цю Програму, бо ви ж розумієте, кому належать ті тимчасові споруди… Але зараз все вже переходить у публічну площину, тому ви зможете побачити, хто не хоче прийняття Програми. Тепер не один тільки Давиденко буде винуватий.

Згідно цієї Програми демонтажу підлягають 243 ТС, 222 рекламні конструкції. На демонтаж зазначених об’єктів планується витратити 729 та 444 тис. грн відповідно.

За матеріалами: www.vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *