Виставку декоративно-прикладного мистецтва відкрили в Черкасах

18 серпня Відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м. Черкаси “виконавчий директор Бугеря Тетяна Анатоліївна) в приміщенні управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради проведена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва волонтерів Відділення.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Мета та завдання виставки – показати своє уміння, широкий спектр творчості людей поважного віку, їх естетичні смаки, поділитися радістю від своєї майстерності з іншими. Виставка щиро порадувала своїм яскравим, колоритним розмаїттям робіт не тільки працівників УСЗН, а й усіх відвідувачів, що завітали до установи для вирішення своїх питань

Особливе захоплення викликали вишиті бісером ікони Головченко Надії Степанівни, кольє з перлівТішиної Надії Василівни, панно «3-D» з 115 лоскутків Бондаренко Тетяни Олександрівни, малюнки Сулоєвої Тетяни Георгіївни. Взагалі кожен представлений виріб можна назвати шедевром тому, що він виконаний з душею і художнім смаком.

На виставці були представлені картини та прикраси з бісеру, в’язані вироби, роботи з лоскутків, малюнки, орігамі, вироби із солоного тіста та інших матеріалів, які отримали захоплені відгуки.

Олена Коваль, працівник управління соцзахисту населення Соснівського району, написала в книзі відгуків: «Дякуємо за чудову виставку! Які талановиті люди нас оточують! Бажаємо натхнення для продовження роботи».

Захід проведено в рамках проекту «Активізація жертв нацизму та людей старечого і похилого віку інших категорій шляхом участі в заходах соціального спрямування та здорового способу життя» за програмою «Місце зустрічі – Діалог» в Україні Німецького Федерального Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє».

Робота виставки буде продовжена 22 серпня в приміщенні управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

«ТЛУ» в Черкасах дякує за співпрацю департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *