Виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини» відкрили в місті

25 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017». Про це «Нова Доба» дізналася від Валерія Данилевського, керівника обласного управління освіти і науки на «Фейсбук».

Цьогоріч на виставці представлено понад 1000 матеріалів. Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для дітей, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Так, зокрема, з напрямків:

«Формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування середньої освіти
«Нова українська школа» представлено 467 матеріалів;
«Інноваційні технології патріотичного та військово-патріотичного виховання» висвітлено у 128 конкурсних доробках;
«Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини» представлено у 124 творчих роботах;
«Сучасні методики реалізації компетентнісного підходу у початковій школі» висвітлено у 84 конкурсних матеріалах освітян області.
Також представлена палітра цифрових ресурсів, електронних посібників тощо.
У Черкасах відкрили виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини»
ХХІІ обласна вистава педтехнологій є значною подією 2017 року, яка має на меті розвиток професіоналізму кадрового потенціалу освіти Черкаської області, популяризацію кращого досвіду навчально-виховної діяльності, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику.

Кращі освітяни області отримали Дипломи «Лідер освіти Черкащини».

Триденна програма виставки включає в себе тематичні флеш-семінари, майстер-класи, практикуми, кейс-презентації, вебінари, науково-педагогічні конференції.
Виставка триватиме до 27 квітня – запрошують усіх охочих долучитися до цього освітянського форуму педагогічної творчості.

Фото http://www.novadoba.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *